Társaságunk optikai szaküzletébe keresünk Teljes- és részmunkaidőben OPTOMETRISTA vagy SZEMORVOS munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Érvényes MESZK tagsági igazolvány és ÁEEK működési nyilvántartási igazolvány

Feladatok:

  • az ügyfelek teljeskörű látásvizsgálata
  • szakmai tanácsadás szemüveg készíttetéséhez
  • kontaktlencse illesztés
  • értékesítés támogatás

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban teljes, illetve részmunkaidős foglalkoztatás vagy vállalkozói jogviszonyú együttműködés
  • Versenyképes juttatási csomag (órabéres díjazás mellett havi bónuszok, hétvégi pótlék, munkaviszonyban utazási hozzájárulás, termékeink kedvezményes vásárlási lehetősége, törzsgárda program)
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, lelkes csapat
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Munkavégzés helye Pécs
  • Jelige Optometrista
  • Jelentkezési határidő 2024-04-30

Amennyiben szívesen dolgozna a Vision Express hálózat üzletében a fenti munkakörben és rendelkezik a szemvizsgálati tevékenység ellátáshoz szükséges végzettséggel, kattintson a lent található Jelentkezés gombra!

Loading...

[ErrorDialogTitle]

Siker

A termék sikeresen a kosárba került